Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 155 mm |
| Szélesség | 155 mm |
| Magasság | 25 mm |
| Súly | 255 g |
| Cikkszám | 105457#HA#E0020 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
