Termék jellemzők
| Gyártó | Tófej Kerámia |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 200 mm |
| Szélesség | 200 mm |
| Magasság | 360 mm |
| Súly | 1083 g |
| Cikkszám | 103311#SR#E0050 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
