Termék jellemzők
| Gyártó | Tófej Kerámia |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 120 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 170 mm |
| Súly | 404 g |
| Cikkszám | 103248#SR#E0015 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
