Termék jellemzők
| Gyártó | Wagner & Apel Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Magasság | 75 mm |
| Cikkszám | 106240#SR#E0080 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
