Termék jellemzők
| Gyártó | Wallendorf Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, ujjai múzeumi restaurátor által javítottak. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 50 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Magasság | 245 mm |
| Súly | 288 g |
| Cikkszám | 105154#HA#E0200 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
