Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Tervező | Török János |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 260 mm |
| Súly | 425 g |
| Cikkszám | 105099#HA#E0200 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
