Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Tervező | Markup Béla |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 190 mm |
| Szélesség | 270 mm |
| Magasság | 320 mm |
| Súly | 2058 g |
| Cikkszám | 105770#SR#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
