Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 75 mm |
| Súly | 109 g |
| Cikkszám | 105265#HA#E0030 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
