Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 120 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Súly | 67 g |
| Cikkszám | 104703#SR#E0049 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
