Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 155 mm |
| Súly | 143 g |
| Cikkszám | 106366#SR#E0047 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
