Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Tervező | Gorka Géza |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 190 mm |
| Magasság | 150 mm |
| Súly | 463 g |
| Cikkszám | 105590#HA#E0400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
