Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Hosszúság | 130 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Súly | 281 g |
| Cikkszám | 103382#SR#E0012 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
