Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 210 mm |
| Szélesség | 270 mm |
| Magasság | 140 mm |
| Súly | 1985 g |
| Cikkszám | 104403#SR#E0125 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
