Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Tervező | Sinkó András |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelöletlen |
| Hosszúság | 140 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Súly | 183 g |
| Cikkszám | 102407#SR#E0025 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
