Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 110 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Súly | 289 g |
| Cikkszám | 102891#SR#E0012 |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg a véleményét!
2021. 06. 29.
-
Kövesné Dr. Cseke Mariann
Hibátlan!
