Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 40 mm |
| Szélesség | 45 mm |
| Magasság | 70 mm |
| Súly | 51 g |
| Cikkszám | 105530#HA#E0100 |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg a véleményét!
2024. 01. 21.
-
Gábor
Minden rendben volt korrekt eladó.
