Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Tervező | Sinkó András |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 180 mm |
| Szélesség | 260 mm |
| Magasság | 270 mm |
| Súly | 2353 g |
| Cikkszám | 105774#SR#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
