Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Tervező | Török János |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Magasság | 180 mm |
| Súly | 275 g |
| Cikkszám | 105019#SR#E0249 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
