Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Tervező | Török János |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, restaurált, alig látható nyomai a váza belsején. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 260 mm |
| Súly | 508 g |
| Cikkszám | 103131#SR#E0249 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
