Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Tervező | Nádor Judit |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 155 mm |
| Súly | 276 g |
| Cikkszám | 105806#SR#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
