Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 40 mm |
| Szélesség | 55 mm |
| Magasság | 70 mm |
| Súly | 66 g |
| Cikkszám | 105775#SR#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
