Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Tervező | Tari József |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Hosszúság | 240 mm |
| Szélesség | 240 mm |
| Magasság | 40 mm |
| Súly | 558 g |
| Cikkszám | 104597#SR#E0099 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
