Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Tervező | Török János |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 180 mm |
| Magasság | 300 mm |
| Súly | 376 g |
| Cikkszám | 105546#HA#E1250 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
