Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Tervező | Török János |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 170 mm |
| Magasság | 170 mm |
| Súly | 212 g |
| Cikkszám | 105039#HA#E0299 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
