Termék jellemzők
| Gyártó | Alföldi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Hosszúság | 130 mm |
| Szélesség | 220 mm |
| Magasság | 20 mm |
| Súly | 357 g |
| Cikkszám | 103298#SR#E0013 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
