Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 10 mm |
| Súly | 38 g |
| Cikkszám | 102678#SR#E0008 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
