Termék jellemzők
| Gyártó | Alföldi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Hosszúság | 190 mm |
| Szélesség | 320 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Súly | 681 g |
| Cikkszám | 102880#SR#E0040 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
