Termék jellemzők
| Gyártó | Alföldi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Hosszúság | 90 mm |
| Szélesség | 130 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Súly | 341 g |
| Cikkszám | 102879#SR#E0020 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
