Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Tervező | Kőműves László |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 110 mm |
| Súly | 211 g |
| Cikkszám | 102402#RU#E0029 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
