Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 110 mm |
| Szélesség | 185 mm |
| Magasság | 180 mm |
| Súly | 425 g |
| Cikkszám | 104835#SR#E0055 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
