Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 30 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Magasság | 65 mm |
| Súly | 30 g |
| Cikkszám | 104740#SR#E0020 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
