Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 140 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Magasság | 240 mm |
| Súly | 540 g |
| Cikkszám | 104697#G1#E0035 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
