Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Magasság | 100 mm |
| Súly | 69 g |
| Cikkszám | 104053#SR#E0040 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
