Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 95 mm |
| Súly | 91 g |
| Cikkszám | 104066#SR#E0050 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
