Termék jellemzők
| Gyártó | Budapesti Porcelángyár |
| Tervező | N. Szonntag Éva |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 150 mm |
| Súly | 218 g |
| Cikkszám | 103031#SR#E0145 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
