Termék címkék:
állatfigura , karikazogyerekkutyaval , kutya , porcelánfigurák , zsolnaykarikazogyerekkutyaval , zsolnayporcelán , zsolnayporcelángyár , zsolnayporcelánok Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Hosszúság | 200 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 180 mm |
| Súly | 621 g |
| Cikkszám | 102455#SR#E0035 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
