Termék jellemzők
| Gyártó | Cluj Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 270 mm |
| Szélesség | 580 mm |
| Magasság | 200 mm |
| Cikkszám | 105970#SR#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
