Termék jellemzők
| Gyártó | Coalport Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 20 mm |
| Szélesség | 20 mm |
| Magasság | 25 mm |
| Súly | 7 g |
| Cikkszám | 104820#SR#E0005 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
