Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Hosszúság | 120 mm |
| Szélesség | 190 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Súly | 1087 g |
| Cikkszám | 103020#SR#E0025 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
