Termék jellemzők
| Gyártó | Drasche / Kőbányai Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Hosszúság | 90 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Súly | 110 g |
| Cikkszám | 102684#SR#E0030 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
