Termék jellemzők
| Gyártó | Drasche / Kőbányai Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 110 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 130 mm |
| Súly | 159 g |
| Cikkszám | 102199#SR#E0179 |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg a véleményét!
2021. 05. 18.
-
Edina
Régóta kerestem egy hibátlan darabot, itt végre megtaláltam. Köszönöm!
