Termék jellemzők
| Gyártó | Drasche / Kőbányai Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, a galamb fején lepattanás. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Súly | 115 g |
| Cikkszám | 103271#SR#E0075 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
