Termék címkék:
állatfigura , csizmaskandur , herendicsizmaskandur , herendiporcelán , herendiporcelánmanufaktúra , herendiporcelánok , macska , mese , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 160 mm |
| Súly | 368 g |
| Cikkszám | 103180#SR#E0159 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
