Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, oldalán apró lepattanás. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 150 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Magasság | 35 mm |
| Súly | 303 g |
| Cikkszám | 104612#SR#E0010 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
