Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Tervező | Káldor Aurél |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 260 mm |
| Súly | 279 g |
| Cikkszám | 102259#SR#E0079 |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg a véleményét!
2021. 05. 18.
-
Borbála
Örültem, mikor nagyon rövid időn belül, megjött a csomag. Még jobban örültem, mikor kibontottam és láttam, milyen izlésesen és jól van csomagolva a megrendelt figura. Csak így tovább!
