Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Tervező | Káldor Aurél |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 290 mm |
| Súly | 657 g |
| Cikkszám | 103739#SR#E0079 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
