Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, csőrén és szárnya végén apró lepattanás. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 230 mm |
| Magasság | 240 mm |
| Súly | 248 g |
| Cikkszám | 105027#SR#E0069 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
