Termék címkék:
állatfigura , clujporcelán , clujporcelángyár , clujsiraly , porcelánfigurák , siraly Termék jellemzők
| Gyártó | Cluj Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 130 mm |
| Magasság | 160 mm |
| Súly | 217 g |
| Cikkszám | 103740#SR#E0025 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
