Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Tervező | Donner Gertrúd |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 160 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 130 mm |
| Súly | 431 g |
| Cikkszám | 102184#SR#E0055 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
