Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 90 mm |
| Szélesség | 30 mm |
| Magasság | 55 mm |
| Súly | 44 g |
| Cikkszám | 104034#SR#E0030 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
